Balony reklamowe z nadrukiem

balony reklamowe

Oferujemy estetyczne i zróżnicowane pod względem kolorystycznym balony reklamowe. Nasze produkty kojarzą się z dzieciństwem. Ponadto balony z nadrukiem są po prostu ponadczasowe. Balony reklamowe to zatem doskonały sposób na promowanie działalności. Nadruki na balonach sprawiają, że łatwo jest wyróżnić swoją firmę i zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Balony reklamowe z nadrukiem mogą pojawiać się na jubileuszach, wydarzeniach marketingowych, podczas ważnych uroczystości i wszędzie tam, gdzie będą dawały radość oraz skutecznie niosły w świat informacje o marce.

Balony z nadrukiem

Zamawiając u nas, macie Państwo pewność zakupu wyrobów w atrakcyjnych cenach i wykonanych z największą dbałością o detale. Wszystkie nadruki na balonach lateksowych wykonujemy sitodrukiem z jednej lub z dwóch stron. Logotyp naniesiony na balony reklamowe tą techniką jest wiernie odwzorowany. Nasze produkty drukujemy od 1 do 8 kolorów w/g wzornika Pantone.

Standardowe rozmiary balonów reklamowych, na których wykonujemy nadruki:

11 cali (ok. 27cm średnicy – obwód ok. 78-79cm)

12 cali (ok. 30,5cm średnicy – obwód ok. 92-93cm).

Jak przygotować plik graficzny:

  1. Grafika powinna być przesłana w formacie cdr lub pdf, po uprzednim przekształceniu wszystkich elementów logotypu na krzywe wektorowe
  2. Pole nadruku na balonie reklamowym 11-calowym to okrąg o średnicy 12cm, a na 12-calowym to okrąg o średnicy 13,5cm.
  3. Jeżeli nie posiadają Państwo grafiki w krzywych wektorowych, prosimy przesłać posiadany plik w celu określenia możliwości jego zmiany na format umożliwiający wykonanie nadruku.
  4. Przygotowujemy projekty graficzne po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Nadruki na balonach

Balony z nadrukiem naszej produkcji to najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat: TUV Rheinland Group Prf-Nr.: TRPU AZ 28621, który potwierdza, że spełniają najwyższe standardy ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i zapewniamy Państwu pełne wsparcie – zapraszamy do kontaktu!

Wzornik kolorów:

wzornik-kolorow-balonow_nowy_pop-compressed-page-001

wzornik-podstawowych-kolorow-nadruku-compressor

kolory-nadruku-fluorescencyjne