Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 
Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

oferta

Oferujemy estetyczne i zróżnicowane pod względem kolorystycznym balony reklamowe. Nasze produkty kojarzą się z dzieciństwem. Ponadto balony z nadrukiem są po prostu ponadczasowe. Balony reklamowe to zatem doskonały sposób na promowanie działalności. Nadruki na balonach sprawiają, że łatwo jest wyróżnić swoją firmę i zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Balony reklamowe z nadrukiem mogą pojawiać się na jubileuszach, wydarzeniach marketingowych, podczas ważnych uroczystości i wszędzie tam, gdzie będą dawały radość oraz skutecznie niosły w świat informacje o marce.

Zamawiając u nas, macie Państwo pewność zakupu wyrobów w atrakcyjnych cenach i wykonanych z największą dbałością o detale. Wszystkie nadruki na balonach lateksowych wykonujemy sitodrukiem z jednej lub z dwóch stron. Logotyp naniesiony na balony reklamowe tą techniką jest wiernie odwzorowany. Nasze produkty drukujemy od 1 do 8 kolorów w/g wzornika Pantone.

Standardowe rozmiary balonów reklamowych, na których wykonujemy nadruki:

  • 11 cali (ok. 27 cm średnicy–obwód ok. 78-79 cm)
  • 12 cali (ok. 30,5 cm średnicy–obwód ok. 92-93 cm)

Balony z nadrukiem naszej produkcji to najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat: TUV Rheinland Group Prf-Nr.: TRPU AZ 28621, który potwierdza, że spełniają najwyższe standardy ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i zapewniamy Państwu pełne wsparcie – zapraszamy do kontaktu!

Jak przygotować plik do druku
  1. Grafika powinna być przesłana w formacie .cdr
    lub .pdf, po uprzednim przekształceniu wszystkich elementów logotypu na krzywe wektorowe.
  2. Pole nadruku na balonie reklamowym 11-calowym
    to okrąg o średnicy 12 cm, a na 12-calowym to okrąg o średnicy 13,5 cm.
  3. Jeżeli nie posiadają Państwo grafiki w krzywych wektorowych, prosimy przesłać posiadany plik w celu określenia możliwości jego zmiany na format umożliwiający wykonanie nadruku.
  4. Przygotowujemy projekty graficzne po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

admin

Date

Listopad 24, 2016