Balonyzlogo.pl – Balony reklamowe i pneumatyczne z nadrukiem

stopka3-compressor

Balonyzlogo.pl to niemal 8-letnie doświadczenie, duża wiedza i 100-procentowe zaangażowanie w realizowaniu zleceń. Naszą specjalnością i pasją są balony z nadrukiem oraz reklama pneumatyczna.

Naszym atutem jest tworzenie oryginalnych i widowiskowych nośników reklamowych, które idealnie sprawdzają się na różnego rodzaju eventach, mając bardzo znaczący wpływ na promowanie marki oraz produktów. Oferujemy efektowne balony pneumatyczne w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, a także lateksowe balony reklamowe, które pozwalają na wsparcie kampanii marketingowej niewielkimi kosztami.

Dzięki dysponowaniu maszynami najnowszej generacji, jesteśmy w stanie wykonywać trwałe i efektowne nadruki na balonach lateksowych oraz tworzyć inne rozwiązania do promocji firmy, takie jak bramy, słupy, ekrany czy namioty, które reprezentują najwyższą jakość. Aby przekonać się o tym, zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby w krótkim terminie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Balony pneumatyczne

Doskonałym sposobem na promocję firmy są balony pneumatyczne, które dzięki swoim rozmiarom i efektywnym designom, przyciągają wzrok i umożliwiają wyróżnienie marki. Nasza firma, używając w produkcji najlepszych materiałów, daje gwarancję, że reklama pneumatyczna będzie nie tylko piękna, ale i trwała.

Balony reklamowe z nadrukiem

Niedrogie, widowiskowe i bardzo efektowne balony reklamowe to sposób na wsparcie kampanii marketingowej. Oferujemy różne warianty kolorystyczne oraz efektowne nadruki, wykonywane metodą sitodruku z jednej lub dwóch stron. Nasze materiały reklamowe posiadają certyfikat potwierdzający wysoką jakość.

 

NOWOŚĆ w 2015 roku, nadruk na balonach lateksowych farbą fluorescencyjną!

kolory_flu2kolory_flu1balonyzlogo_flu2 balonyzlogo_flu12015 flu32015 flu2