Balony reklamowe – producent Balonyzlogo.pl

stopka3-compressor

Balonyzlogo.pl to niemal 8-letnie doświadczenie, duża wiedza i 100-procentowe zaangażowanie podczas realizacji zleceń. Naszą specjalnością i pasją są balony z nadrukiem oraz reklama pneumatyczna.

Naszym atutem jest tworzenie oryginalnych i widowiskowych nośników reklamowych, które idealnie sprawdzają się na eventach. Jeżeli interesują Państwa balony reklamowe producent zadba, aby spełniły one wszystkie oczekiwania. Balony mają znaczący wpływ na promowanie marki oraz produktów na różnego rodzaju targach i imprezach masowych. Oferujemy efektowne balony pneumatyczne w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, a także lateksowe balony reklamowe, które pozwalają na wsparcie kampanii marketingowej niewielkimi kosztami.

Dzięki temu, że dysponujemy maszynami najnowszej generacji, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu trwałe balony reklamowe producent wykonuje je bowiem z dbałością o każdy szczegół. Naszą specjalnością są efektowne nadruki na balonach lateksowych oraz inne rozwiązania do promocji firmy, takie jak bramy, słupy, ekrany czy namioty, które reprezentują najwyższą jakość. Jeśli chcą się Państwo o tym przekonać, zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami.

Dokładamy wszelkich starań, aby w krótkim terminie dostarczać klientom produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Doskonałym sposobem na promocję firmy są pneumatyczne balony, które dzięki swoim rozmiarom i efektywnym designom, przyciągają wzrok i umożliwiają wyróżnienie marki. Nasza firma, używając w produkcji najlepszych materiałów, daje gwarancję, że reklama pneumatyczna będzie nie tylko piękna, ale i trwała.

Balony reklamowe z nadrukiem

Niedrogie, widowiskowe i bardzo efektowne balony reklamowe to sposób na wsparcie kampanii marketingowej. Oferujemy różne warianty kolorystyczne oraz efektowne nadruki, wykonywane metodą sitodruku z jednej lub dwóch stron. Nasze materiały reklamowe posiadają certyfikat potwierdzający wysoką jakość.

 

NOWOŚĆ w 2015 roku, nadruk na balonach lateksowych farbą fluorescencyjną!

kolory_flu2kolory_flu1balonyzlogo_flu2 balonyzlogo_flu12015 flu32015 flu2