Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Akcesoria do balonów

W stałej ofercie posiadamy akcesoria do balonów, które pomagają w osiągnięciu najlepszego efektu oraz ułatwiają ich ekspozycję. Patyczki z koszyczkami, wstążki , pompki ręczne i elektryczne czy stojaki, to nieodzowny element, jeżeli chcą Państwo tworzyć dekoracje, wykorzystując balony z logo.

Napełnianie powietrzem powinno się wykonywać za pomocą odpowiedniego przyrządu. Już po kilkunastu próbach zaczną Państwa boleć płuca, jeśli zdecydujecie się na tradycyjną metodę. Dlatego bardzo praktycznym rozwiązaniem jest pompka ręczna lub elektryczna . Przy mniejszych ilościach sprawdzi się ta pierwsza, natomiast przy liczbie 500szt i większej, proponujemy pompkę elektryczną. Po napełnieniu powietrzem balony z logo należy zawiązać – najlepiej na koszyczek i założyć na patyczek. Jeżeli do napełnienia użyty będzie hel, do wiązania proponujemy wstążkę ze specjalnym zamknięciem.

Do rozdawania takich gadżetów reklamowych podczas eventów czy targów przyda się stojak, który pomieści do 60szt. W ten sposób wcześniej możemy przygotować gadżety i w efektowny sposób je zaprezentować.

 

Prezentujemy elegancki sposób na związanie balonu z logo. Koszyczek skutecznie uniemożliwi odpływ powietrza, a specjalny patyczek zapewni ekspozycję produktu z klasą. To akcesoria, które idealnie sprawdzą się podczas targów.

 

Stylowe zamknięcie do helu stanowią nasze wstążki. Umożliwiają łatwe obwiązanie w przypadku produktów napełnianych helem. Posiadają delikatnie garbowaną nawierzchnię i specjalną zatyczkę w kształcie serduszka.

 

Praktyczne narzędzie do nadmuchania małej ilości balonów. Nie wymaga żadnego zasilania – wystarczy tylko praca ludzkich rąk. Urządzenie pozwala bez większego zmęczenia przygotować niewielką dekorację.

 

Bardzo przydatnym rozwiązaniem przy tworzeniu dużych dekoracji z balonów jest pompka elektryczna. Wystarczy podłączyć ją do zasilania i uruchomić, a już po kilku chwilach można zacząć układać finezyjne aranżacje.

 

Stojak do balonów na 60 szt.

Bardzo przydatny produkt podczas akcji promocyjnych oraz uczestniczenia w targach stanowi stojak. Umożliwia wcześniejsze nadmuchanie gadżetów reklamowych i ich przygotowanie. Taka ekspozycja przyciąga uwagę.