Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Akcesoria do balonów

W stałej ofercie posiadamy akcesoria do balonów, które pomagają w osiągnięciu najlepszego efektu oraz ułatwiają ich ekspozycję. Patyczki z koszyczkami, wstążki , pompki ręczne i elektryczne czy stojaki, to nieodzowny element, jeżeli chcą Państwo tworzyć dekoracje, wykorzystując balony z logo.

Napełnianie powietrzem powinno się wykonywać za pomocą odpowiedniego przyrządu. Już po kilkunastu próbach zaczną Państwa boleć płuca, jeśli zdecydujecie się na tradycyjną metodę. Dlatego bardzo praktycznym rozwiązaniem jest pompka ręczna lub elektryczna . Przy mniejszych ilościach sprawdzi się ta pierwsza, natomiast przy liczbie 500szt i większej, proponujemy pompkę elektryczną. Po napełnieniu powietrzem balony z logo należy zawiązać – najlepiej na koszyczek i założyć na patyczek. Jeżeli do napełnienia użyty będzie hel, do wiązania proponujemy wstążkę ze specjalnym zamknięciem.

Do rozdawania takich gadżetów reklamowych podczas eventów czy targów przyda się stojak, który pomieści do 60szt. W ten sposób wcześniej możemy przygotować gadżety i w efektowny sposób je zaprezentować.

 

Prezentujemy elegancki sposób na związanie balonu z logo. Koszyczek skutecznie uniemożliwi odpływ powietrza, a specjalny patyczek zapewni ekspozycję produktu z klasą. To akcesoria, które idealnie sprawdzą się podczas targów.

 

Stylowe zamknięcie do helu stanowią nasze wstążki. Umożliwiają łatwe obwiązanie w przypadku produktów napełnianych helem. Posiadają delikatnie garbowaną nawierzchnię i specjalną zatyczkę w kształcie serduszka.

 

Praktyczne narzędzie do nadmuchania małej ilości balonów. Nie wymaga żadnego zasilania – wystarczy tylko praca ludzkich rąk. Urządzenie pozwala bez większego zmęczenia przygotować niewielką dekorację.

 

Bardzo przydatnym rozwiązaniem przy tworzeniu dużych dekoracji z balonów jest pompka elektryczna. Wystarczy podłączyć ją do zasilania i uruchomić, a już po kilku chwilach można zacząć układać finezyjne aranżacje.

 

Stojak do balonów na 60 szt.

W naszej firmie oferujemy stojaki do balonów metalowe lub z podstawą metalową. To proste rozwiązanie ułatwiające eksponowanie balonów patykowych oraz foliowych konstrukcyjnych. Nasze stojaki wykonane są z wytrzymałych materiałów i tworzyw, a możliwość składania sprawia, że są one proste w przechowywaniu i transporcie.

Stojaki do balonów mają wysokość od około 150 do nawet 180 cm. Stabilna, ciężka podstawa zapobiega wywróceniu stojaka. Specjalne uchwyty na drążku stojaka przystosowane są do mocowania baloników patykowych, a także popularnych wiatraczków na patyku. Dzięki temu ekspozytorowi można efektownie prezentować balony zarówno w przestrzeniach handlowych, sklepach i galeriach, jak również na wolnym powietrzu, np. podczas festynów, czy innych imprez.

Dla sprzedawców

Stojak do balonów patykowych to niezbędny element dla każdego sprzedawcy artykułów imprezowych i dekoracji. Dzięki ekspozytorowi można w łatwy, ale i bezpieczny sposób zaprezentować wszystkie modele w ofercie. Balony są stabilnie przymocowane, a zarazem łatwo dostępne. Kształt balonów nie ma znaczenia – wystarczy, aby były zamocowane na patykach. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest jego stabilność. Produkt sprawdzi się doskonale w handlu na wolnym powietrzu, nawet przy wietrznej pogodzie.

Dla dekoratorów

W ofercie dostępne są także stojaki na balony foliowe konstrukcyjne. Dzięki tym stojakom można tworzyć efektowne, balonowe słupki, które mogą stanowić element atrakcyjnej dekoracji. Za pomocą ekspozytora wszystkie balony będą umieszczone w jednym miejscu i w zwartej konstrukcji. Takiego efektu nie zapewni żadna technika splatania czy wiązania! Na stojaku zamocują państwo dekoracje szybko, sprawnie i efektownie.
Nasze stojaki polecamy wszystkim osobom, które na co dzień zajmują się okolicznościowym dekorowaniem wnętrz bądź sprzedażą artykułów imprezowych. Odpowiednia ekspozycja towaru to klucz do sukcesu! W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.