Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Balony z nadrukiem

Proponujemy wyjątkowe rozwiązania na wyjątkowe okazje. Przygotowujemy reklamowe balony na zamówienie. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą kolorystyczną, dzięki czemu nasze produkty można dopasować do barw firmowych bądź wystroju sali. Umożliwiamy wybór produktów spośród kilkudziesięciu kolorów pastelowych i metalizowanych. Posiadamy także bardzo oryginalny model – a mianowicie fluorescencyjne balony świecące. Staną się bardzo efektowną dekoracją każdej imprezy firmowej.

Przygotowujemy dla naszych Klientów rozwiązania, które doskonale sprawdzą się przy dekoracji każdego eventu. Z naszych produktów korzystało już wiele przedsiębiorstw, jak też instytucji i organizacji zarówno z terenu Śląska, jak i z innych regionów kraju. Dmuchane balony lateksowe (metalizowane, pastelowe i fluorescencyjne) sprawdzą się:

 • podczas targów jako element dekoracji stoiska,
 • w trakcie akcji promocyjnej jako gadżet reklamowy,
 • w czasie imprez firmowych dla stworzenia unikalnej aranżacji,
 • przy otwarciu sklepu, salonu, itp. dla podkreślenia wyjątkowego charakteru wydarzenia.

 

Balony z nadrukiem – dla każdej firmy

Wykonujemy nadruki na balonach, dzięki czemu zyskują one element personalizacji. Na powierzchni możemy umieścić pełne logo, jak również wyłącznie nazwę. Ponadto jesteśmy otwarci na inne ciekawe rozwiązania. Doświadczenie w przygotowywaniu tego rodzaju produktów sprawiło, że jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia. Chętnie też przedstawimy nasze pomysły. Nadrukiem nie zawsze musi być logo. W przypadku promocji konkretnego produktu polecamy naniesienie właśnie tego produktu na powierzchnię balonów reklamowych, zaś w przypadku promocji marki na targach zalecamy umieszczenie chwytliwych haseł promocyjnych.

Nadruk na balonach powstaje dzięki wykorzystaniu techniki sitodruku z jednej bądź z dwóch stron. Ta technika pozwala na wierne odwzorowanie grafiki. Potęguje to możliwość zastosowania przy nadruku od 1 do 8 kolorów według wzornika Pantone.

 

Standardowe rozmiary balonów reklamowych, na których wykonujemy nadruki:

 • 11 cali (ok. 27 cm średnicy–obwód ok. 78-79 cm)
 • 12 cali (ok. 30,5 cm średnicy–obwód ok. 92-93 cm)

Balony z nadrukiem naszej produkcji to najwyższa jakość, czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat: TUV Rheinland Group Prf-Nr.: TRPU AZ 28621, który potwierdza, że spełniają najwyższe standardy ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo i zapewniamy Państwu pełne wsparcie – zapraszamy do kontaktu!

Jak przygotować plik do druku
 1. Grafika powinna być przesłana w formacie .cdr
  lub .pdf, po uprzednim przekształceniu wszystkich elementów logotypu na krzywe wektorowe.
 2. Pole nadruku na balonie reklamowym 11-calowym
  to okrąg o średnicy 12,5 cm, a na 12-calowym to okrąg o średnicy 13,5 cm.
 3. Jeżeli nie posiadają Państwo grafiki w krzywych wektorowych, prosimy przesłać posiadany plik w celu określenia możliwości jego zmiany na format umożliwiający wykonanie nadruku.
 4. Przygotowujemy projekty graficzne po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.