Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Reklama pneumatyczna

Nasza firma oferuje trwałe i eleganckie balony pneumatyczne, które są świetnym pomysłem na promocję własnej firmy lub indywidualnego produktu podczas eventów, targów czy wydarzeń sportowych. Nasza reklama pneumatyczna to produkty doskonałej jakości, którą potwierdzają materiały używane do jej produkcji. Pochodzą one w większości od polskich producentów.

Balony pneumatyczne szyte są z materiałów poliestrowych, powleczonych poliuretanem lub PCV. Ten ostatni posiada certyfikat niepalności FR B1. Nadruk, który posiada nasza reklama pneumatyczna, wykonujemy cyfrowym drukiem UV, który nie potrzebuje dodatkowej impregnacji przed szkodliwym promieniowaniem i warunkami atmosferycznymi. Podwójne szwy wykonane są nićmi ze 100% jedwabiu poliestrowego. Nie wchłaniają wody co powoduje, że balony pneumatyczne mają zwiększoną odporność na rozerwanie. Słupy oraz balony pneumatyczne standardowo wyposażone są w wewnętrzne oświetlenie LED. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się inne produkty, które umożliwiają skuteczne promowanie firmy, mianowicie bramy, słupy oraz ekrany reklamowe.

 

Ekrany pneumatyczne:

Przygotowujemy bardzo interesujące rozwiązania promocyjne – ekrany pneumatyczne. Stanowią ciekawą , przyciągającą wzrok formę reklamy. Świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju projekcji na wolnym powietrzu, a także przy akcjach promocyjnych. Z uwagi na swoje rozmiary nie pozostaną niezauważone. Jesteśmy w stanie wykonać różnej wielkości i kształtu wyroby, także z nadrukami. Ponadto możemy wyposażyć nasze produkty w efektowne oświetlenie ledowe, dzięki czemu konstrukcja będzie doskonale widoczna także po zmroku.

Balony pneumatyczne:

Proponujemy idealne rozwiązanie na targi branżowe oraz imprezy firmowe. Reklamowe balony z nadrukiem stanowią świetny nośnik haseł promocyjnych, ale są też ekonomiczną dekoracją, która ciekawie się prezentuje. W naszej ofercie dostępne są pneumatyczne balony na zamówienie. Powstają dzięki naniesieniu na ich powierzchnię odpowiedniego nadruku, który powieli elementy identyfikacji wizualnej charakterystyczne dla marki bądź skupi się na promocji konkretnej usługi lub produktu. Zapewniamy duży wybór kolorów.

Bramy pneumatyczne:

Bardzo ciekawą formą reklamy są bramy pneumatyczne. Świetnie spisują się podczas różnego rodzaju imprez plenerowych – bardzo powszechnie wykorzystywane są jako oznaczenie startu i mety maratonów w ostatnim czasie. Możemy wykonać tego rodzaju produkty w dowolnych wymiarach z wykorzystaniem zróżnicowanej kolorystyki materiałów. Jednocześnie na ich powierzchni możemy umieścić dowolne logo, grafikę bądź inny nadruk. Produkty w łatwy sposób się czyści i nie stwarzają trudności w konserwacji. Możemy przygotować dla nich oświetlenie ledowe.

 

Reklama pneumatyczna posiada wiele zalet:

  1. Jest łatwa i szybka w montażu.
  2. Nie ma problemów z jej czyszczeniem i konserwacją.
  3. Posiada dużą powierzchnię na nadruki.
  4. Może mieć zróżnicowane kolory i kształty.
  5. Jest bardzo wytrzymała i wykonana z odpornej na uszkodzenia tkaniny.
  6. Może być wyposażona w efektowne oświetlenie LED.
  7. Może być zamontowana na różnych powierzchniach, również tych twardych.