Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Bo balony…

to nasza pasja!

Balony reklamowe z nadrukiem

Balonyzlogo.pl to niemal 10-letnie doświadczenie, duża wiedza i 100-procentowe zaangażowanie podczas realizacji zleceń. Naszą specjalnością i pasją są balony z nadrukiem oraz reklama pneumatyczna.

 Naszym atutem jest tworzenie oryginalnych i widowiskowych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się na eventach. Jeżeli interesują Państwa świecące balony reklamowe producent zadba, aby spełniły one wszystkie oczekiwania. Wierzymy, że nasze przedmioty mają znaczący wpływ na promowanie marki oraz produktów na różnego rodzaju targach i imprezach masowych. Oferujemy efektowne balony dmuchane fosforyzujące, pastelowe, metaliczne, jak też bramy pneumatyczne. Nasze wyroby dostępne są w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych.

 Dzięki temu, że dysponujemy maszynami najnowszej generacji, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu trwałe produkty reklamowe. Producent wykonuje je bowiem z dbałością o każdy szczegół. Naszą specjalnością są efektowne nadruki na balonach lateksowych oraz inne rozwiązania do promocji firmy, takie jak bramy pneumatyczne, słupy, ekrany czy namioty, które reprezentują najwyższą jakość. Jeśli chcą się Państwo o tym przekonać, zapraszamy do galerii z naszymi realizacjami. Być może wśród wykonanych przez nas projektów znajdą Państwo inspirację dla siebie.

Dokładamy wszelkich starań, aby w krótkim terminie dostarczać klientom produkty najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie.
Oprócz oryginalnych balonów lateksowych – świecących w ciemnościach czy o pięknym metalicznym połysku, proponujemy także modele pneumatyczne. Dzięki swoim rozmiarom i efektownym wzorom, przyciągają wzrok i umożliwiają wyróżnienie marki. Nasza firma, używając w produkcji najlepszych materiałów, daje gwarancję, że reklama pneumatyczna będzie nie tylko piękna, ale i trwała.

 

Modele reklamowe z nadrukiem

Niedrogie, widowiskowe i bardzo efektowne balony z napisem lub własnym nadrukiem to sposób na wsparcie kampanii marketingowej. Oferujemy różne warianty kolorystyczne. Ponadto zapewniamy możliwość wykonania dowolnego rodzaju nadruku (w palecie kolorystycznej od 1 do 8 kolorów Pantone). Powstają dzięki wykorzystaniu metody sitodruku, przy czym umożliwiamy naniesienie grafiki bądź napisu po jednej lub po obu stronach. Dbamy o rzetelne odwzorowanie projektu nam przekazanego, jednocześnie zależy nam na efektownym wyglądzie produktu po napełnieniu powietrzem.

Nasze materiały reklamowe posiadają certyfikat potwierdzający wysoką jakość, dzięki czemu nie tylko dobrze się prezentują, ale są też trwałe.