Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Patyczki z koszyczkami

Jako dystrybutor wysokiej jakości balonów i reklam pneumatycznych oferujemy również szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym eksponowanie naszych produktów stanie się jeszcze ciekawsze i bardziej profesjonalne.
Nasza oferta obejmuje balony lateksowe, które stanowią bardzo popularny element budowania wizerunku podczas wydarzeń branżowych i targów. Baloniki doskonale nadają się do eksponowania logotypów, barw firmowych, symboli czy innych przekazów. Świetnie przykuwają uwagę uczestników wydarzenia i mają duży potencjał dekoracyjny. Wręczane w formie niewielkiego upominku wzbudzają uśmiech na twarzach, szczególnie wśród dzieci.

Balony lateksowe można napełniać helem bądź zwykłym powietrzem. Te napełniane powietrzem są oczywiście bardziej ekonomiczne, choć nie będą się tak efektownie unosić. Aby więc dobrze wyeksponować balony promocyjne, polecamy państwu zastosowanie patyczków z koszyczkami. Ich wykorzystanie jest niezwykle proste, a dzięki nim produkt zyskuje całkiem nową, atrakcyjną formę.

Patyczki z koszyczkami mają długość około 40 cm i wykonane są z tworzywa sztucznego. Mogą występować w różnych wariantach kolorystycznych. Koszyczek pozwala na skuteczne zawiązanie końcówki balonu tak, aby powietrze nie uchodziło. Do wiązania wykorzystujemy otworki w koszyczku. Po zawiązaniu końcówki koszyczek z balonem nakładamy na patyczek i gotowe! Taki balon można wręczyć wprost do ręki roześmianego malucha.

Większą ilość baloników zawiązanych na patyczkach z koszyczkami można związać razem, dzięki czemu całość będzie wyglądała na uporządkowaną, a balony nie będą przeszkadzać np. w biurze, na stoisku targowym czy podczas pikniku plenerowego.

Patyczki z koszyczkami to zdecydowanie najciekawsza forma eksponowania balonów lateksowych. Dzięki usztywnieniu balon będzie wyraźnie prezentował nadruk – logo, znak, napis czy dowolną grafikę. Zapraszamy do składania zamówień na patyczki – są niedrogie i bardzo praktyczne w wykorzystaniu.