Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Balony pneumatyczne

Jako producent balonów i reklam pneumatycznych oferujemy szeroką gamę pomysłów na promocję:

  • firm,
  • organizacji czy produktów podczas wydarzeń plenerowych,
  • eventów,
  • festiwali,
  • zawodów sportowych,
  • imprez targowych.

Nasze produkty to wasz sposób na wyróżnienie się podczas naprawdę dużych wydarzeń z wysoką frekwencją uczestników.

 

Balony pneumatyczne są dobrze widoczne, nawet z daleka, łatwe w montażu i nadają się do wielokrotnego wykorzystania. Mogą być samodzielnym elementem promocyjnym bądź uatrakcyjniać stoisko/punkt reprezentujący firmę czy organizację.

Balony pneumatyczne szyjemy z wytrzymałych materiałów poliestrowych, powlekanych poliuretanem lub PCV, co dodatkowo wzmacnia je na uszkodzenia mechaniczne, czynniki pogodowe oraz zapewnia efektowny wygląd materiału przez dłuższy czas. Emblematy drukowane wykonujemy w technice druku cyfrowego UV, który nie wymaga dodatkowej impregnacji przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i warunków atmosferycznych. Szwy nie przepuszczają wody. Nasze balony pneumatyczne są odporne na długotrwałą eksploatację i niekorzystną pogodę. Można uatrakcyjnić je podświetleniem LED.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty personalizowanych balonów pneumatycznych na zamówienie. Na powierzchni balonu możemy umieścić dowolne hasła promocyjne i reklamowe, grafikę bądź logo firmy.

Taki nośnik prezentuje się profesjonalnie i ciekawie. Z pewnością pozwoli państwu wyróżnić swoje przedsięwzięcie podczas wydarzenia plenerowego bądź targów. Z balonów pneumatycznych korzystają firmy różnych sektorów i branż, lecz także instytucje i organizacje, w tym działy promocji i marketingu jednostek samorządowych (urzędy gmin, powiatów, województw).

Reklama pneumatyczna jest niezwykle funkcjonalna i ekonomiczna. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór kolorów materiałów dla figur pneumatycznych, dzięki czemu bez trudu dostosowują państwo produkt do własnej identyfikacji wizualnej.

Sprawdźcie już teraz, jak mógłby wyglądać balon promocyjny dla waszej firmy!