Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Wstążki, zamknięcie do helu

Balony z helem – zarówno lateksowe, jak i foliowe – wymagają szczelnego zamknięcia.

Zawiązanie końcówki, ani nawet zastosowanie specjalnej zapinki, nie zapewni optymalnej szczelności. Ubytek helu spowoduje, że balon helowy szybko straci swój efektowny wygląd i niestety przestanie się unosić.

Dlatego balony foliowe na hel wyposażone są w specjalny zaworek, który zamknięty po napompowaniu zachowa szczelność nawet na kilka dni. Baloniki wyposażone w zaworek są łatwe w pompowaniu. Końcówka zamyka się samoistnie, podczas zdejmowania balona z końcówki butli. Mniejsze balony foliowe można zamknąć za pomocą zgrzewarki.

Balony lateksowe niestety są mniej szczelne i tutaj ubytek helu następuje już w ciągu kilkunastu godzin od napompowania. Na rynku dostępne są specjalne żele uszczelniające do balonów lateksowych, które mogą przedłużyć trwałość tak wykonanej dekoracji. Jednak w sytuacji, w której klient oczekuje naprawdę długotrwałego efektu lub gdy balony mają być wręczone jako okolicznościowy prezent, zdecydowanie polecamy te w wersji foliowej.

Napompowany i szczelnie zamknięty balon helowy warto wyposażyć we wstążkę. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór wstążek i akcesoriów do dystrybucji oraz tworzenia dekoracji balonowych napełnianych helem.

Wstążka to niezbędny element, dzięki któremu lekki, unoszący się w powietrzu balonik nie odleci. Wręczając balon na wstążce warto zrobić na jej końcu pętelkę, która ułatwi trzymanie w dłoni. Odlatujący w górę balon helowy może być nie lada rozczarowaniem, szczególnie dla najmłodszych. Dzięki wstążce z pętelką balonik można łatwo umocować np. przy wózku lub rowerku dziecięcym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych akcesoriów do tworzenia fantastycznych dekoracji balonowych.