Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Słupy reklamowe

Prosty kształt – szerokie możliwości. Tak w skrócie opisać można nowoczesne słupy reklamowe, które podbijają rynek swym uniwersalnym i funkcjonalnym charakterem. Jako producent i dostawca reklamy pneumatycznej oferujemy państwu słupy dostępne w różnych wielkościach, z możliwością wykonania wysokiej jakości nadruku odpornego na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Zalety słupów reklamowych:

  • efektownie urozmaicają przestrzeń stoisk firmowych, zarówno podczas wydarzeń plenerowych, jak i w centrach wystawienniczych,
  • wysokość zapewnia doskonałą widoczność, nawet z daleka,
  • podłużny kształt sprawia, że słupy nie zajmują wiele przestrzeni – mogą stać praktycznie wszędzie,
  • są szybkie w montażu i nadają się do wielokrotnego zastosowania,
  • można je modyfikować według indywidualnych upodobań, np. słup może zamienić się w kształt butelki, puszki czy innej formy identyfikowalnej z waszym produktem,
  • możemy zastosować podświetlenie.

Słupy reklamowe dostępne są w wersji standard oraz stałociśnieniowej, czyli bez zasilania. Standardowa reklama pneumatyczna posiada zintegrowany wentylator wewnętrzny o napięciu 230 V, przystosowany do pracy ciągłej. Rozstawienie słupa zajmuje dosłownie chwilę, a do zamocowania do podłoża można użyć linek oraz metalowych śledzi. Słupy wykonujemy z wzmocnionej tkaniny poliestrowej z powłoką odporną na rozrywanie. Grafika może być absolutnie dowolna. Tutaj nie ma ograniczeń w kolorystyce czy umieszczaniu napisów, logotypów itp.

Reklama pneumatyczna pojawia się w działaniach promocyjnych największych marek na rynku. To sprawdzone rozwiązanie dla każdej firmy, która uczestniczy w wydarzeniach branżowych, takich jak targi, kongresy, zjazdy, ale też pikniki, festyny i inne wydarzenia plenerowe. Wszędzie tam, niezawodną widoczność i rozpoznawalność marki, zapewnią Państwu nasze wyjątkowe reklamy. Wysokiej klasy reklama pneumatyczna to skuteczny sposób na budowanie wizerunku w świadomości odbiorców oraz na wyróżnienie się.