Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Pompka elektryczna

Oto rozwiązanie dla prawdziwie wymagających odbiorców – pompka elektryczna pozwoli wam tworzyć fantastyczne balonowe dekoracje, w znacznie krótszym czasie. To urządzenie to sposób na szybkie pompowanie balonów lateksowych, praktycznie bez żadnego wysiłku.

Samodzielne dmuchanie wysiłkiem płuc – to dobre do nadmuchania jednego, góra kilku sztuk balonów. Pompka ręczna – jest rozwiązaniem szybszym, ale przy naprawdę dużej liczbie balonów wciąż czasochłonnym. Pompka elektryczna to sposób na naprawdę błyskawiczne i skuteczne pompowanie. Wystarczy odrobinę wolnego miejsca i dostęp do gniazdka!

Dla kogo pompka elektryczna będzie dobrym rozwiązaniem?

Dla każdego, kto albo od czasu do czasu ma potrzebę tworzenia dekoracji balonowych, albo też pomocniczo dla firm dekoratorskich (z reguły profesjonaliści korzystają z jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań do szybkiego napełniania dekoracji powietrzem).

Dzięki pompce elektrycznej szybko przygotujesz nawet sporą ilość balonów, z których potem wykonasz np. podwieszane girlandy, wzory, napisy, formy przestrzenne czy też popularne bramy balonowe. Urządzenie jest ekonomicznym rozwiązaniem dla wszystkich osób zajmujących się – amatorsko lub profesjonalnie – tworzeniem dekoracji. Niewielkie rozmiary sprawiają, że bez trudu zabierzemy tę pompkę wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna. Bez przeszkód może pracować na przykład bezpośrednio w sali, w której będzie wykonywana dekoracja.

Już teraz zapraszamy do poznania naszej pozostałej oferty, w której znajdziecie wytrzymałe i efektowny balony lateksowe, a także akcesoria do wiązania i ekspozycji balonowych dekoracji. Dzięki nim efekt waszego wysiłku będzie prezentował się bez zarzutu!

Jeżeli zależy wam na czasie oraz na kompleksowej obsłudze, możecie zamówić gotowe, indywidualnie projektowane dekoracje balonowe w naszej firmie. Będą dostosowane do obowiązujących trendów i z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.