Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

 

Pompka ręczna dwustronna

Pompowanie balonów na przyjęcie już nie musi być trudne, ani długotrwałe. Szkoda zdrowia na samodzielne dmuchanie balonów! Pompka ręczna dwustronna pozwoli nadmuchać dużą ilość dekoracji, w krótkim czasie i bez wysiłku. To proste urządzenie pompuje balon przy każdym ruchu tłoka – w jedną i w drugą stronę! To niezastąpiony gadżet przy tworzeniu dekoracji z baloników lateksowych. Z powodzeniem może być wykorzystywany również do pompowania długich balonów, do formowania w rozmaite kształty.

Szybko i efektywnie

Pompowanie powietrza w dwóch kierunkach jest niezwykle szybkie i efektywne. W ciągu kilkunastu sekund mamy gotowy, napełniony powietrzem balon! Oferowane przez nas pompki nadają się także do pompowania materacy, dmuchanych foteli, zabawek nad wodę, a nawet do rozpalania ogniska czy grilla.

To poręczny i prosty w użytkowaniu przedmiot, którego nie może przeoczyć nikt, kto na co dzień zajmuje się balonowymi dekoracjami albo pracą z dziećmi. Szczególnie polecamy nasze pompki animatorom zabaw dla dzieci. Dzięki niewielkim rozmiarom możecie mieć pompkę ręczną zawsze przy sobie, by w kilka chwil rozpromienić buzie dzieci fantastycznymi balonami!

Do każdego typu balonów

Dwustronne pompki ręczne dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach kolorystycznych. Wszystkie wykonane są z wytrzymałego tworzywa PVC. Prosty mechanizm i wytrzymałe materiały sprawiają, że przedmiot z pewnością posłuży długo i niezawodnie. Pompuj balony dwa razy szybciej, przy użyciu dwa razy mniejszej siły. Dzięki uniwersalnej końcówce możemy pompować w zasadzie dowolny rodzaj balonów, w tym długie balony do modelowania.

Jeżeli w twojej pracy często dekorujesz wnętrza, organizujesz imprezy okolicznościowe bądź pracujesz z dziećmi, to jest to dla ciebie niezastąpione rozwiązanie! Już teraz poznaj szczegółowo naszą ofertę i wybierz najlepsze na rynku akcesoria do balonów i dekoracji balonowych. Jeżeli masz pytania na temat naszych produktów, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami.