Instagram

+48 725 212 711

+48 885 212 711

Balony na weselu

Balony na weselu

Dekoracje balonowe niesłusznie są uznawane za przeżytek w aranżacji sal weselnych. Nic tak wyraziście nie podkreśla radosnej okazji, jak właśnie balony! Kluczem do sukcesu jest ich odpowiedni dobór i wykorzystanie. W organizacji wesela z klasą nie ma miejsca na przypadki.

Jako dodatek

Dziś rynek dekoracji oferuje nam tak wiele opcji, że ogranicza nas w zasadzie tylko wyobraźnia. Z balonów wciąż możemy tworzyć bramki i girlandy, na przykład dla zaznaczenia miejsca zabawy weselnej, a także wykonywać z nich tradycyjne dekoracje podwieszane. Można też wykorzystać je jako dodatek dla innych dekoracji wnętrz. Wówczas warto wybrać balony w jednym kolorze, odpowiadającym motywowi przewodniemu wesela. Dzięki temu dekoracje balonowe będą wyglądać niezwykle elegancko!

Hel górą!

Aby dekoracje balonowe nie wyglądały tandetnie ani pretensjonalnie, powinny spełniać wyjątkową funkcję. Jak osiągnąć ten efekt? Przede wszystkim postawić na hel, zamiast powietrza. Balony pompowane helem unoszą się, co daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Takie balony wręczone gościom mogą polecieć w górę tuż po wyjściu Pary Młodej z kościoła lub urzędu, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny, doskonały do uwiecznienia na wideo lub zdjęciach. Inny przykład – balony helowe przyczepione na dłuższych wstążkach do krzeseł, znakomicie stworzą klimat dla ślubów organizowanych w plenerze. Wreszcie w tej samej formie sprawdzą się jako „drogowskazy”, np. do sali weselnej, stołu ze słodyczami czy miejsca atrakcji dla gości. Jeżeli chcemy „uziemić” balon na hel należy przywiązać wstążkę do jakiegoś obciążnika, na przykład stalowej nakrętki na śrubę. Takie rozwiązanie sprawdzi się, w razie gdyby nie było odpowiedniego miejsca do przywiązania balonu.

Balony sprawdzą się nie tylko na weselu. Pęk balonów helowych będzie doskonałym rekwizytem podczas sesji fotograficznej – narzeczeńskiej, zaręczynowej czy ślubnej. To kwintesencja radości i beztroski, więc warto o tym pomyśleć. Skorzystajcie z wymienionych pomysłów lub opracujcie własną wizję balonowych dekoracji weselnych. Resztą zajmie się profesjonalna firma.